Dennis Mannerström

Redovisning/ Administrativ chef, InterMail AB

Mobile Phone +46 (0)491 762138
dennis.mannerstrom@intermail.com
Mats Carlsson

Inköpschef/ Verksamhetssamordnare, Kuvert och Skanpack

Mobile Phone +46 (0)491 762131
mats.carlsson@intermail.com
Helena Petersson

Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762139
helena.petersson@intermail.com
Carina Linderoth

Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762133
carina.linderoth@intermail.com
Jennie Karlsson

Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491762121
jennie.karlsson@intermail.com
Charlotte Novella

Försäljningschef DK, Nordic Marknadsföringansvarig

charlotte.novella@intermail.com
Helena Mehra

Digital marketer

Mobile Phone 070-766 89 97
helena.mehra@intermail.com
Anders Ertmann

CEO, InterMail

Mobile Phone +45 5116 1372
anders.ertmann@intermail.com
Annika Gustafsson

Project Manager/System Developer

Mobile Phone +46 (0)300 - 50 673
Annika.Gustafsson@intermail.com
Kamilla Sjørslev

Redovisning, StroedeRalton

kamilla.sjorslev@intermail.com
Daniel Vennerstrand

Technical Development Manger

Mobile Phone +46 (0) 300 - 506 14
Daniel.Vennerstrand@intermail.com
Johan Widestrand

Account Manager

johan.widestrand@intermail.com
Stina Axelsson

Head of Division Technical Center

Mobile Phone +46(0)300 - 506 03
stina.axelsson@intermail.com
Niklas Nilsson

Projektledare

Mobile Phone +46(0) 73-335 56 11
Niklas.nilsson@intermail.com
Johannes Madsen-Mygdal

COO, Kuvert

johannes.madsen-mygdal@intermail.com
Malin Ohlsson

Projektledare

Mobile Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@intermail.com
Petra Brandt

Projektledare

Mobile Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@intermail.com
Magnus Wepplinger

Key Account Manager

magnus.wepplinger@intermail.com
Åke Moberg

Key Account Manager

Mobile Phone +46 (0)31 - 60 80 10
ake.moberg@intermail.com
Bo Olsson

Key Account Manager

Mobile Phone +46 (0)300 - 506 10
bo.olsson@intermail.com
FÖRSÄLJNING
PROJEKTLEDARE
IT PROJEKTLEDARE
CONTROLLER
Per Tenggren

Key Account Manager

per.tenggren@intermail.com
Receptionen

Receptionen

Mobile Phone 08 - 412 59 00
info@stroederalton.se
Mats Olsson

Projektledare

mats.olsson@intermail.com
ALLA ANSTÄLLDA
Receptionen
Mobile Phone +46 (0)8 - 412 59 00
info@stroederalton.se
Jörgen Eliasson

Project Manager

jorgen.eliasson@intermail.com
Helena Blücher

Project Manager

helena.blucher@intermail.com
Magnus Lundqvist

Key Account Manager

magnus.lundqvist@intermail.com
Niklas Hägerbrand

Teamleader projektledare

Mobile Phone 0045 (0)733 355605
niklas.hagerbrand@intermail.com
Kenneth Eriksson

Projektledare

Mobile Phone 0045 (0)733 355604
kenneth.eriksson@intermail.com
Stockholm
Mobile Phone +46 08 - 412 59 00
Kungsbacka
Mobile Phone +46 0300 - 506 00
Petter Andersson

Sales Director

petter.andersson@intermail.com
Dragana Babic

Redovisningsekonom

Mobile Phone +46 (0)42 490 17 68
dragana.babic@intermail.com
Karin Melin

Project Manager

Mobile Phone +46 (0)300 - 506 36
karin.melin@intermail.com
Susanne Backman

IT Projektledare, StroedeRalton

Mobile Phone Tel: +46 (0)300 – 50649
susanne.backman@stroederalton.se
Thomas Axelsson

Verkställande direktör, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762145
thomas.axelsson@intermail.com