Göran Ahlin

Marknadschef, Kuvert

goran.ahlin@intermail.com
Dennis Mannerström

Redovisning/ Administrativ chef, InterMail AB

Mobile Phone +46 (0)491 762138
dennis.mannerstrom@intermail.com
Mats Carlsson

Inköpschef/ Verksamhetssamordnare, Kuvert och Skanpack

Mobile Phone +46 (0)491 762131
mats.carlsson@intermail.com
Caroline Fellt

Innesäljchef, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762127
caroline.fellt@intermail.com
Helena Petersson

Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762139
helena.petersson@intermail.com
Carina Linderoth

Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762133
carina.linderoth@intermail.com
Johan Varbäck

Account Manager

johan.varback@intermail.com
Christina Hedberg

Callcenter/ Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762101
christina.hedberg@intermail.com
Jennie Karlsson

Innesälj, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491762121
jennie.karlsson@intermail.com
Trine Nunn

Art Director, InterMail

Mobile Phone +45 3954 0319
trine.nunn@intermail.dk
Charlotte Novella

Nordic Marknadsföringansvarig, StroedeRalton

charlotte.novella@intermail.dk
Sørenkierketerp-StroedeRalton
Søren Kirketerp

COO, Kommunikationsdivisionen

Mobile Phone +45 3966 0922
soren.kirketerp@intermail.com
Helena Mehra

Digital marketer, StroedeRalton

Mobile Phone 070-766 89 97
helena.mehra@stroederalton.se
Johan Widestrand

Account Manager

johan.widestrand@intermail.com
Cyril Chebib

Key Account Manager, StroedeRalton

cyril.chebib@stroederalton.se
Johannes Madsen-Mygdal

COO, Kuvert

johannes.madsen-mygdal@intermail.com
Malin Ohlsson

Projektledare, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@stroederalton.se
Petra Brandt

Projektledare, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@stroederalton.se
Carina Nilsson

Projektledare, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)424901714
carina.nilsson@stroederalton.se
Magnus Wepplinger

Key Account Manager, StroedeRalton

magnus.wepplinger@stroederalton.se
Åke Moberg

Key Account Manager, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)31 - 60 80 10
ake.moberg@stroederalton.se
Bo Olsson

Key Account Manager, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)300 - 506 10
bo.olsson@stroederalton.se
FÖRSÄLJNING
PROJEKTLEDARE
IT PROJEKTLEDARE
CONTROLLER
Anneli Nilsson

Account Manager, StroedeRalton

anneli.nilsson@stroederalton.se
Per Tenggren

Key Account Manager, StroedeRalton

per.tenggren@stroederalton.se
Mats Olsson

Projektledare, StroedeRalton

mats.olsson@stroederalton.se
ALLA ANSTÄLLDA
Jörgen Eliasson

IT Projektledare, StroedeRalton

jorgen.eliasson@stroederalton.se
Helena Blücher

IT Projektledare, StroedeRalton

helena.blucher@stroederalton.se
Magnus Lundqvist

Key Account Manager, StroedeRalton

magnus.lundqvist@stroederalton.se
Stockholm
Mobile Phone +46 08 - 412 59 00
Kungsbacka
Mobile Phone +46 0300 - 506 00
Petter Andersson

Sales Director, StroedeRalton

petter.andersson@stroederalton.se
Dragana Babic

Redovisningsekonom, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)42 490 17 68
dragana.babic@intermail.dk
Karin Melin

IT projektledare, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)300 - 506 36
karin.melin@stroederalton.se
Jonas Åkvist

IT Manager, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)300 - 506 90
Jonas.Akvist@stroederalton.se
Susanne Backman

IT Projektledare, StroedeRalton

Mobile Phone Tel: +46 (0)300 – 50649
susanne.backman@stroederalton.se
Thomas Axelsson

Verkställande direktör, Kuvert

Mobile Phone +46 (0)491 762145
thomas.axelsson@intermail.com