Mogens Dragsbæk

Key Account Manager, Konvolut

mogens.dragsbaek@intermail.com
Rikke Trap Thomsen

Leder internt salg, Konvolut

Mobile Phone +45 3954 0320
rikke.trap@intermail.com
Hanne Grøndahl

Receptionist, InterMail

Mobile Phone +45 3966 0922
hanne.groendahl@intermail.com
Allan Lentge

Produktionschef, Konvolut

Mobile Phone +45 3692 4243
allan.lentge@intermail.com
Henrik Petersen

Dtp, Konvolut

Mobile Phone +45 3692 4246
dtdtp@intermail.com
Nicolas Olivares

Økonomichef

Mobile Phone +45 3686 3309
nicolas.olivares@intermail.com
Kim Jørgensen

KAM / Bid Manager, StroedeRalton

Mobile Phone 3686 3305
kim.jorgensen@intermail.com
Jette Schøning

Regnskabsassistent StroedeRalton A/S og InterMail Danmark A/S

Mobile Phone +45 3686 3336
jette.schoning@intermail.com
Tina Kokholm Laustrup

Løn og HR Partner, InterMail

Mobile Phone +45 3686 3349
tina.laustrup@intermail.com
Dragana Babic

Regnskabsassistent, StroedeRalton AB

Mobile Phone +46 (0)42 490 17 68
dragana.babic@intermail.com
René Frej Nielsen

IT chef, InterMail

Mobile Phone +45 3686 3350
rene.nielsen@intermail.com
Kamilla Sjørslev

Regnskabsansvarlig SR AB

kamilla.sjorslev@intermail.com
Frederik Kirketerp-Møller

New Business Development Manager, StroedeRalton

frederik.kirketerp@intermail.com
Allan Rasmussen

Produktionschef, StroedeRalton

Mobile Phone +45 3686 3333
allan.rasmussen@intermail.com
Birgitta Andersen

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone +45 3686 3355
birgitta.andersen@intermail.com
Anita Lentge

Regnskabsassistent

Mobile Phone +45 3686 3376
anita.lentge@intermail.com
Anders Ertmann

CEO, InterMail

anders.ertmann@intermail.com
Jan Falkesgaard

Regnskabsansvarlig/Controller

Mobile Phone +45 3686 3311
jan.falkesgaard@intermail.com
Ibrahim Chtioui

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone +45 3686 3337
ibrahim.chtioui@intermail.com
Louise Pedersen

Kreativ grafiker

louise.pedersen@intermail.com
Niklas Hägerbrand

Teamleader projektlederne, StroedeRalton

Mobile Phone 0045 (0)733 355605
Niklas.hagerbrand@stroederalton.se
Kenneth Eriksson

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone 0045 (0)733 355604
Kenneth.eriksson@stroederalton.se
Niklas Nilsson

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone 0046 (0)733 355611
Niklas.nilsson@stroederalton.se
Malin Ohlsson

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@stroederalton.se
Receptionen

Stamholmen 70, 2650 Hvidovre

Mobile Phone +45 3966 0922
info@intermail.dk
Morten Fabricius Pryds

Nordisk Chef, Document & Design, StroedeRalton

Mobile Phone +45 3686 3362
morten.pryds@intermail.com
Petter Andersson

Salgsdirektør, StroedeRalton

petter.andersson@stroederalton.se
Øzlem Kaya

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone +45 3686 3379
ozlem.kaya@intermail.com
Petra Brandt

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@stroederalton.se
Pia Badenski

Projektleder, StroedeRalton

Mobile Phone +45 3686 3375
pia.badenski@intermail.com
Charlotte Novella

Salgsdirektør & Nordisk Marketingchef

charlotte.novella@intermail.com
Jesper Rasmussen

Key Account Manager, Konvolut

Mobile Phone +45 3692 4253
jesper.rasmussen@intermail.com
Helena Mehra

Digital marketer, StroedeRalton

Mobile Phone +46 070-766 89 97
helena.mehra@stroederalton.se
Jimmi Sørensen

Projektleder, Skanpack

Mobile Phone +45 3248 4422
jimmi.sorensen@intermail.com
Lars Ulrik Andersen

Projektleder, Konvolut

Mobile Phone +45 3692 4252
lars.andersen@intermail.com
Mark Rosenkjær

Key Account Manager, Konvolut og Produktchef, SkanPack

mark.rosenkjaer@intermail.com