Sælgere Danmark

Charlotte Novella

Salgsdirektør & Nordisk Marketingchef

Mobile Phone +45 5199 9900
charlotte.novella@intermail.com
Frederik Kirketerp-Møller

New Business Development Manager

Mobile Phone +45 2556 1719
frederik.kirketerp@intermail.com
Jens Vandborg

Loyalitetschef

Mobile Phone +45 5155 0904
jens.vandborg@intermail.com
Kim Jørgensen

KAM / Bid Manager

Phone 3686 3305
Mobile Phone 3072 1172
kim.jorgensen@intermail.com
Terje Gilbu

Key Account Manager

Mobile Phone +45 2859 6707
terje.gilbu@intermail.com

Sælgere Sverige

Petter Andersson

Salgsdirektør

Mobile Phone +46(0)733 – 12 14 79
petter.andersson@stroederalton.se

Projektledere Danmark

Birgitta Andersen

Projektleder

Phone +45 3686 3355
birgitta.andersen@intermail.com
Ibrahim Chtioui

Key Account & Project Manager

Phone +45 3686 3337
ibrahim.chtioui@intermail.com
Michael Gyldensted

Projektleder

Phone +45 3686 3384
michael.gyldensted@intermail.com
Pia Badenski

Projektleder

Phone +45 3686 3375
pia.badenski@intermail.com
Øzlem Kaya

Projektleder

Phone +45 3686 3379
ozlem.kaya@intermail.com

Projektledere Sverige

Niklas Hägerbrand

Teamleader projektlederne

Phone 0045 (0)733 355605
Niklas.hagerbrand@intermail.com
Kenneth Eriksson

Projektleder

Phone 0045 (0)733 355604
Kenneth.eriksson@intermail.com
Malin Ohlsson

Projektleder

Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@intermail.com
Niklas Nilsson

Projektleder

Phone 0046 (0)733 355611
Niklas.nilsson@intermail.com
Petra Brandt

Projektleder

Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@intermail.com

Produktion

Allan Rasmussen

Produktionschef

Phone +45 3686 3333
allan.rasmussen@intermail.com
Morten Fabricius Pryds

Nordisk Chef, Data & Design

Phone +45 3686 3362
morten.pryds@intermail.com
Tomas Vindeløv

Head of digital

Mobile Phone +45 9339 2791
tomas.vindelov@intermail.com

Marketing

Louise Pedersen

Kreativ grafiker

louise.pedersen@intermail.com
Helena Mehra

Digital marketer, InterMail Sverige

Phone +46 070-766 89 97
helena.mehra@intermail.com