Sælgere Danmark

Charlotte Novella

Salgsdirektør & Nordisk Marketingchef

Mobile Phone +45 5199 9900
charlotte.novella@intermail.com
Frederik Kirketerp-Møller

New Business Development Manager, StroedeRalton

Mobile Phone +45 2556 1719
frederik.kirketerp@intermail.com
Kim Jørgensen

KAM / Bid Manager, StroedeRalton

Phone 3686 3305
Mobile Phone 3072 1172
kim.jorgensen@intermail.com

Sælgere Sverige

Petter Andersson

Salgsdirektør, StroedeRalton

Mobile Phone +46(0)733 – 12 14 79
petter.andersson@stroederalton.se

Projektledere Danmark

Birgitta Andersen

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3355
birgitta.andersen@intermail.com
Ibrahim Chtioui

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3337
ibrahim.chtioui@intermail.com
Pia Badenski

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3375
pia.badenski@intermail.com
Øzlem Kaya

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3379
ozlem.kaya@intermail.com

Projektledere Sverige

Niklas Hägerbrand

Teamleader projektlederne, StroedeRalton

Phone 0045 (0)733 355605
Niklas.hagerbrand@stroederalton.se
Kenneth Eriksson

Projektleder, StroedeRalton

Phone 0045 (0)733 355604
Kenneth.eriksson@stroederalton.se
Malin Ohlsson

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@stroederalton.se
Niklas Nilsson

Projektleder, StroedeRalton

Phone 0046 (0)733 355611
Niklas.nilsson@stroederalton.se
Petra Brandt

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@stroederalton.se

Produktion

Allan Rasmussen

Produktionschef, StroedeRalton

Phone +45 3686 3333
allan.rasmussen@intermail.com
Morten Fabricius Pryds

Nordisk Chef, Data & Design, StroedeRalton

Phone +45 3686 3362
morten.pryds@intermail.com

Marketing

Louise Pedersen

Kreativ grafiker

louise.pedersen@intermail.com
Helena Mehra

Digital marketer, StroedeRalton

Phone +46 070-766 89 97
helena.mehra@stroederalton.se