Receptionen

Stamholmen 70, 2650 Hvidovre

Phone +45 3966 0922
info@intermail.dk

Koncernledelse

Anders Ertmann

CFO, InterMail

Mobile Phone +45 5116 1372
anders.ertmann@intermail.com
Johannes Madsen-Mygdal

COO, Konvolut

Mobile Phone +45 2040 4033
johannes.madsen-mygdal@intermail.com
Sørenkierketerp-StroedeRalton
Søren Kirketerp

COO, Kommunikationsdivisionen

Phone +45 3966 0922
Mobile Phone +45 2049 5229
soren.kirketerp@intermail.com

Sælgere Danmark

Kit Grønlund

Salgsdirektør, Konvolut

Phone +45 3686 3306
Mobile Phone +45 9339 0831
kit.gronlund@intermail.com
Dorthe Høyer

Key Account Manager, StroedeRalton

Phone +45 3686 3333
Mobile Phone +45 5199 9905
dorthe.hoyer@intermail.com
Frederik Kirketerp-Møller

New Business Development Manager, StroedeRalton

Mobile Phone +45 2556 1719
frederik.kirketerp@intermail.com
Jesper Rasmussen

Key Account Manager, Konvolut

Phone +45 3692 4253
Mobile Phone +45 30 30 67 78
jesper.rasmussen@intermail.com
Kim Jørgensen

Key Account Manager, StroedeRalton

Phone 3686 3305
Mobile Phone 3072 1172
kim.jorgensen@intermail.com
Mark Rosenkjær

Key Account Manager, Konvolut og Produktchef, SkanPack

Mobile Phone +45 5199 9902
mark.rosenkjaer@intermail.com
Mogens Dragsbæk

Key Account Manager, Konvolut

Mobile Phone +45 2714 3222
mogens.dragsbaek@intermail.com

Sælgere Sverige

Petter Andersson

Salgsdirektør, StroedeRalton

Mobile Phone +46(0)733 – 12 14 79
petter.andersson@stroederalton.se
Cyril Chebib

Key Account Manager, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901747
cyril.chebib@stroederalton.se

Projektledere Danmark

Birgitta Andersen

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3355
birgitta.andersen@intermail.com
Ibrahim Chtioui

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3337
ibrahim.chtioui@intermail.com
Jimmi Sørensen

Projektleder, Skanpack

Phone +45 3248 4422
jimmi.sorensen@intermail.com
Lars Kromann

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3378
lars.kromann@intermail.com
Lars Ulrik Andersen

Projektleder, Konvolut

Phone +45 3692 4252
lars.andersen@intermail.com
Pia Badenski

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3375
pia.badenski@intermail.com
Rikke Trap Thomsen

Leder internt salg, Konvolut

Phone +45 3954 0320
rikke.trap@intermail.com
Robert Sepstrup

Projektleder, Konvolut

Phone +45 3954 0315
robert.sepstrup@intermail.com
Tina Goldstein

Projektleder, Konvolut

Phone +45 3954 0313
tina.goldstein@intermail.com
Øzlem Kaya

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3379
ozlem.kaya@intermail.com

Projektledere Sverige

Carina Nilsson

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901714
carina.nilsson@stroederalton.se
Malin Ohlsson

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@stroederalton.se
Petra Brandt

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@stroederalton.se

Produktion

Allan Lentge

Produktionschef, Konvolut

Phone +45 3692 4243
allan.lentge@intermail.com
Allan Rasmussen

Produktionschef, StroedeRalton

Phone +45 3686 3333
allan.rasmussen@intermail.com
Henrik Hinteregger

Udviklingschef

Phone +45 3686 3372
Mobile Phone +45 2045 2206
henrik.hinteregger@intermail.com
Henrik Petersen

Dtp, Konvolut

Phone +45 3692 4246
dtdtp@intermail.com
Morten Fabricius Pryds

Nordisk Chef, Document & Design, StroedeRalton

Phone +45 3686 3362
morten.pryds@intermail.com

Marketing

Charlotte Novella

Nordisk Marketingchef, StroedeRalton

Mobile Phone +45 5199 9900
charlotte.novella@intermail.com
Helena Mehra

Digital marketer, StroedeRalton

Phone +46 070-766 89 97
helena.mehra@stroederalton.se
Trine Nunn

Art Director, InterMail

Phone +45 3954 0319
trine.nunn@intermail.com

Regnskab og administration

Anita Lentge

Regnskabsassistent

Phone +45 3686 3376
anita.lentge@intermail.com
Dragana Babic

Regnskabsassistent, StroedeRalton AB

Phone +46 (0)42 490 17 68
dragana.babic@intermail.com
Hanne Grøndahl

Receptionist, InterMail

Phone +45 3966 0922
hanne.groendahl@intermail.com
Jette Schøning

Regnskabsassistent StroedeRalton A/S og InterMail Danmark A/S

Phone +45 3686 3336
jette.schoning@intermail.com
Lai Løkkegaard

Koncernregnskabschef, InterMail

Phone +45 3954 0325
lai.loekkegaard@intermail.com
Nicolas Olivares

Controller for InterMail

Phone +45 3686 3309
Mobile Phone +45 6177 2573
nicolas.olivares@intermail.com
Tina Kokholm Laustrup

Løn og HR Partner, InterMail

Phone +45 3686 3349
tina.laustrup@intermail.com

IT

René Frej Nielsen

IT chef, InterMail

Phone +45 3686 3350
rene.nielsen@intermail.com