InterMail-logo_200x100px
Receptionen

Stamholmen 70, 2650 Hvidovre

Phone +45 3966 0922
info@intermail.dk

Koncernledelse

Anders_Ertmann_InterMail_200x100px
Anders Ertmann

CFO, InterMail

Mobile Phone +45 5116 1372
anders.ertmann@intermail.com
Johannes_Madsen_Mygdal_100x200px
Johannes Madsen-Mygdal

COO, Konvolut

Mobile Phone +45 2040 4033
johannes.madsen-mygdal@intermail.com
Sørenkierketerp-StroedeRalton
Søren Kirketerp

COO, Kommunikationsdivisionen

Phone +45 3966 0922
Mobile Phone +45 2049 5229
soren.kirketerp@intermail.com

Sælgere Danmark

Kit-Grønlund_200x100px
Kit Grønlund

Salgsdirektør, Konvolut

Phone +45 3686 3306
Mobile Phone +45 9339 0831
kit.gronlund@intermail.com
Dorthe_Høyer_200x100_V2
Dorthe Høyer

Key Account Manager, StroedeRalton

Phone +45 3686 3333
Mobile Phone +45 5199 9905
dorthe.hoyer@intermail.com
Photo_missing_100x200px
Frederik Kirketerp-Møller

New Business Development Manager, StroedeRalton

Mobile Phone +45 2556 1719
frederik.kirketerp@intermail.com
Jesper_Rasmussen_100x200px_NYT
Jesper Rasmussen

Key Account Manager, Konvolut

Phone +45 3692 4253
Mobile Phone +45 30 30 67 78
jesper.rasmussen@intermail.com
Kim-Jørgensen_200x100
Kim Jørgensen

Key Account Manager, StroedeRalton

Phone 3686 3305
Mobile Phone 3072 1172
kim.jorgensen@intermail.com
Mark_Rosenkjær_100x200px
Mark Rosenkjær

Key Account Manager, Konvolut og Produktchef, SkanPack

Mobile Phone +45 5199 9902
mark.rosenkjaer@intermail.com
Mogens_Dragsbaek_200x100px
Mogens Dragsbæk

Key Account Manager, Konvolut

Mobile Phone +45 2714 3222
mogens.dragsbaek@intermail.com

Sælgere Sverige

Petter_Andersson
Petter Andersson

Salgsdirektør, StroedeRalton

Phone +46(0)8 - 412 59 00
Mobile Phone +46(0)733 – 12 14 79
petter.andersson@stroederalton.se
Cyril_Chebib_100x200px
Cyril Chebib

Account Manager, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901747
cyril.chebib@stroederalton.se

Projektledere Danmark

Birgitta_Andersen_100x200px
Birgitta Andersen

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3355
birgitta.andersen@intermail.com
Ibrahim_100x200px
Ibrahim Chtioui

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3337
ibrahim.chtioui@intermail.com
Jimmy_Sorensen_100x200px
Jimmi Sørensen

Projektleder, Skanpack

Phone +45 3248 4422
jimmi.sorensen@intermail.com
LarsKromann_100x200px
Lars Kromann

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3378
lars.kromann@intermail.com
LarsUlrik_ Andersen_100x200px
Lars Ulrik Andersen

Projektleder, Konvolut

Phone +45 3692 4252
lars.andersen@intermail.com
PiaBadenski_100x200px
Pia Badenski

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3375
pia.badenski@intermail.com
Rikke_Trap_Thomsen_100x200px
Rikke Trap Thomsen

Leder internt salg, Konvolut

Phone +45 3954 0320
rikke.trap@intermail.com
Robert_Sepstrup_100x200px
Robert Sepstrup

Projektleder, Konvolut

Phone +45 3954 0315
robert.sepstrup@intermail.com
Tina_Goldsstein_100x200px
Tina Goldstein

Projektleder, Konvolut

Phone +45 3954 0313
tina.goldstein@intermail.com
Ozlem_Kaya_100x200px_NYT
Øzlem Kaya

Projektleder, StroedeRalton

Phone +45 3686 3379
ozlem.kaya@intermail.com

Projektledere Sverige

Carina_Nilsson_100x200px
Carina Nilsson

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901714
carina.nilsson@stroederalton.se
malin_ohlsson_200x100px_nyt
Malin Ohlsson

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901784
malin.ohlsson@stroederalton.se
Petra_Brandt_200x100px_NYT
Petra Brandt

Projektleder, StroedeRalton

Phone +46 (0)424901710
petra.brandt@stroederalton.se

Produktion

Allan_Lentge_100x200px
Allan Lentge

Produktionschef, Konvolut

Phone +45 3692 4243
allan.lentge@intermail.com
AllanRasmussen_100x200px
Allan Rasmussen

Produktionschef, StroedeRalton

Phone +45 3686 3333
allan.rasmussen@intermail.com
Henrik_Hinteregger_200x100px
Henrik Hinteregger

Udviklingschef

Phone +45 3686 3372
Mobile Phone +45 2045 2206
henrik.hinteregger@intermail.com
Henrik_Petersen_100x200px
Henrik Petersen

Dtp, Konvolut

Phone +45 3692 4246
dtdtp@intermail.com
MortenPryds_100x200px
Morten Fabricius Pryds

Nordisk Chef, Document & Design, StroedeRalton

Phone +45 3686 3362
morten.pryds@intermail.com

Marketing

Charlotte_Novella_InterMail_200x100px
Charlotte Novella

Nordisk Marketingchef, StroedeRalton

Mobile Phone +45 5199 9900
charlotte.novella@intermail.com
Trine_Nunn_InterMail_200x100px
Trine Nunn

Art Director, InterMail

Phone +45 3954 0319
trine.nunn@intermail.com

Regnskab og administration

Anita_Lentge_100x200px
Anita Lentge

Regnskabsassistent

Phone +45 3686 3376
anita.lentge@intermail.com
Dragana_Babic_100x200px
Dragana Babic

Regnskabsassistent, StroedeRalton AB

Phone +46 (0)42 490 17 68
dragana.babic@intermail.com
Hanne_Grøndahl_InterMail_200x100px
Hanne Grøndahl

Receptionist, InterMail

Phone +45 3966 0922
hanne.groendahl@intermail.com
Jette_Schøning_200x100px
Jette Schøning

Regnskabsassistent StroedeRalton A/S og InterMail Danmark A/S

Phone +45 3686 3336
jette.schoning@intermail.com
Lai_Lokkegaard_100x200px
Lai Løkkegaard

Koncernregnskabschef, InterMail

Phone +45 3954 0325
lai.loekkegaard@intermail.com
Nicolas-Olivares_200x100px
Nicolas Olivares

Controller for InterMail og Regnskabsansvarlig for InterMail Danmark A/S og StroedeRalton A/S

Phone +45 3686 3309
Mobile Phone +45 6177 2573
nicolas.olivares@intermail.com
Tina_Laustrup_100x200px
Tina Kokholm Laustrup

Løn og HR Partner, InterMail

Phone +45 3686 3349
tina.laustrup@intermail.com

IT

Rene_Frej_100x200px
René Frej Nielsen

IT chef, InterMail

Phone +45 3686 3350
rene.nielsen@intermail.com